GWARANCJA JAKOSCIPrzez wszystkie lata naszej działalności, zdobywaliśmy nie tylko doświadczenie, ale przede wszystkim pracowaliśmy na wyrobienie własnej marki w biznesie transportowym. Dziś możemy się pochwalić doskonałymi referencjami, które są potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług.

O tym, że jesteśmy rzetelną firmą, której można zaufać, świadczy fakt, że posiadamy szerokie grono stałych Klientów. Mimo że na rynku funkcjonuje spora konkurencja, to zadowoleni z naszych usług Klienci, powracają właśnie do nas!
Współpracujemy zarówno z firmami polskimi, jak i zagranicznymi. Naszymi stałymi Klientami są między innymi biura podróży. Niejednokrotnie obsługiwaliśmy celebrytów światowej sławy (zarówno z branży muzycznej, jak i aktorskiej) oraz instytucje rządowe polskie i zagraniczne.

Posiadamy doświadczenie w organizacji przewozów różnego rodzaju – turystycznych, służbowych, towarzyskich, VIP-owskich. Większość naszych referencji posiadamy do wglądu w siedzibie firmy. Zapraszamy!

 

 

Poniżej prezentujemy kilka wybranych listów referencyjnych:

 
Wynajem Autokarów

POSIADAMY

  • Licencje Międzynarodowe na wszystkie kraje
  • Certyfikat Kompetencji Zawodowych
  • Certyfikat Warszawskiej Izby Turystyki
Dowiedz się więcej
Transport Osobowy

Z naszych usług korzystają firmy polskie, zagranicznych oraz biura podróży. Zaufało nam wielu artystów światowej sławy a także wiele instytucji rządowych z całego świata. Na swym koncie mamy obsługę wielu ważnych wizyt rządowych.

Sprawdź referencje

10% RABATU NA WYNAJEM LIMUZYN

Sprawdź szczegóły