GWARANCJA JAKOSCIPrzez wszystkie lata naszej działalności, zdobywaliśmy nie tylko doświadczenie, ale przede wszystkim pracowaliśmy na wyrobienie własnej marki w biznesie transportowym. Dziś możemy się pochwalić doskonałymi referencjami, które są potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług.

O tym, że jesteśmy rzetelną firmą, której można zaufać, świadczy fakt, że posiadamy szerokie grono stałych Klientów. Mimo że na rynku funkcjonuje spora konkurencja, to zadowoleni z naszych usług Klienci, powracają właśnie do nas!
Współpracujemy zarówno z firmami polskimi, jak i zagranicznymi. Naszymi stałymi Klientami są między innymi biura podróży. Niejednokrotnie obsługiwaliśmy celebrytów światowej sławy (zarówno z branży muzycznej, jak i aktorskiej) oraz instytucje rządowe polskie i zagraniczne.

Posiadamy doświadczenie w organizacji przewozów różnego rodzaju – turystycznych, służbowych, towarzyskich, VIP-owskich. Większość naszych referencji posiadamy do wglądu w siedzibie firmy. Zapraszamy!

 

 

Poniżej prezentujemy kilka wybranych listów referencyjnych:

 
Wynajem Autokarów

WE HOLD

  • International licenses valid in all the countries
  • Professional Competence Certificate
  • Certificate issued by the Warsaw Chamber of Tourism
Dowiedz się więcej
Transport Osobowy

Our services are used by Polish companies, foreign entities and travel agencies. Many internationally renowned artists and many governmental authorities across the globe have placed their trust in us. We have handled many important visits at the government level.

Check our testimonials

LIMOUSINES - 10% OFF

Read more